تاریخ : پنجشنبه یازدهم شهریور 1395 | 08:28 قبل از ظهر | نویسنده : حسن رضوانی

برداشتی از سی دی جنگ افکار

در وادی اول آقای مهندس تفکر کردن را دارای اصولی می دانند.در مرحله اول باید بدانیم چه چیزی مورد نظر من است و این فکر مرا به سمت جنگ سوق می دهد یا صلح و آرامش.

در وادی دوم فرا می گیرم رعایت حرمت های کنگره (تجسس،غیبت ،کینه ،نفرت ،دروغ و...) و آنچه به عنوان تغذیه در اختیار جسم(مواد غذایی مختلف،مواد مخدر ،سیگار، الکل و...)و در اختیار روان (افسردگی و...)سازنده خویشتن است.و می فهم هیچ کس به اندازه خودم برای خویشتن خویش فکر نمی کند.وبدانم مسئولیت کار های که باید انجام بدهم و مسئولیت تخریب های که در جسم و روان خویش به جا گذارده ام همگی به عهده خود من می باشد.

باید قبول کنم اعتیاد ناشی از عدم تفکر من و عقب ماندگی های من توسط خود من رقم خورده است.تفکر دروغین ویا خنثی،من باعث شده من بی پول و فقیر باشم یا اینکه نتوانم از اموال خود به طرز صحیح استفاده کنم.

در وادی پنجم کتاب عشق راه کار های(برگشت از ضد ارزش ها،خودداری ،قناعت،صبر،پس اندازوتوکل –رضاوتسلیم ) برای جبران این خسارات در اختیار من قرار می گیرد.

در این مرحله می دانیم در جهان ما تفکر تنها قدرت مطلق حل نیست توام با رفتن ورسیدن کامل می شود.ان شا ا... با یاری خداوند و حرکت من این مسایل حل می شود.

به امید رسیدن به مکانی که از انجا انشعاب یافته ایم.

تایپ و ویرایش : مرتضی ضیاییآمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل