تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی ناخود آگاه
تاریخ : سه شنبه شانزدهم آذر 1395 | 01:14 بعد از ظهر | نویسنده : حسن رضوانی

برداشتی از سی دی ناخود آگاه

ناخود آگاه به معنای مطالب ،خصوصیات و نیروهای که در وجود آدمی هست اما از آن اطلاع ندارد.  این مطالب چه مثبت و چه منفی انسان از آن آگاه نیست.نمی داند از کجا انشعاب یافته اند.  انسان ها با هم، ظاهر متفاوتی دارند.در درون و باطن نیز با هم متفاوت اند.

انسان هر جه به سمت مسایل مثبت گرایش پیدا کند از خود شناسی بیشتری بهره می برد.انسان همجون کتابی است که در این بعد از حیات تنها یک برگ از این کتاب گشوده می شود و از گذشته بی اطلاع است.

خداوند برای خصوصیت های انسان تاس نریخته است. واین دنباله زندگی گذشته هر انسانی می باشد.مثلا اگر من مشکلی داشته باشم با خوابیدن این مشکل مرتفع نخواهد شد و پس از بیداری این مشکل به قوت خود باقی است.یا اگر چکی را پاس نکنیم فردا هم این چک پاس نشده باقی خواهد ماند.مگر این مشکلات را حل کنیم.

انسان های که می خواهند درست ببیند،بشنوند و حواس پنجگانه انها حقیقت را دریافت کند باید خوردن حلال و درست ،به اندازه و به موقع دیدن ،شنیدن و... را به درستی فرا بگیرند.هر چقدر حواس آدمی تزکیه وپالایش شود ظاهر وباطن انسان به هم نزدیک می شودو با تفکر سالم،ایمان سالم،عمل سالم،حس سالم و عشق سالم ناخود آگاه به خود آگاه تبدیل می شود.

 آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل