تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی سنگش کمه
تاریخ : سه شنبه هفتم دی 1395 | 11:03 قبل از ظهر | نویسنده : حسن رضوانی

برداشتی از سی دی سنگش کمه

انسان ها بر اساس علم و مسیری که طی می کنندبه بعضی مسایل توجه بیشتری دارندمانند افرادی که اتومبیلی با مارک خاصی را سوار می شود بیشتر همان اتومبیل را می بینند یا کسی که کامیون دارد بیشتر کامیون ها را مورد توجه قرار می دهد.فرد مصرف کننده مواد مخدر بیشتر مصرف کنند گان را می بیند و در کل هر جیزی همنوع خودش را .انسان بد بین اگر در دنیای از خوبی ها باشد بر اساس ذرات تشکیل دهنده فقط نقاط تاریک را مورد توجه قرار می دهد.

انسان اگر  می خواهد خودش را بشناسد باید ببیند بیشتر به کدام سمت تمایل دارد.انسان اختیار دارد خودش را اصلاح کند و از سیستم شبه افیونی خوبی برخوردار باشد و در درونش آرامش ،عشق و محبت موج بزند.

وادی پنجم برای افرادی که فکر می کنند سنگش کم است می تواند راهکار مناسبی باشد تا آدمی در ابتدا خودش را بشناسد و بتواند در مسیر الهی گام بر دارد . انسان های که فکر می کنند خیلی می دانند دچار منیت می شود و همین منیت باعث ندیدن خوبی ها ونعمت های الهی و کار کنگره برای درمان اعتیاد و...می گردد.این افراد نمی دانند خداوند چه بهای سنگینی برای خلقت انسان پرداخته است تا انسان بتواند زندگی کند .

در گذشته من در جامعه و زندگی هیچ جایگاهی نداشتم خدا را شکر به واسطه علم کنگره همه چیز به من برگردانده شد.

امیدوارم گاهی در آینه به پشت سر خودمان نگاهی بیندازیم و ببینیم در گذشته روزانه چقدر پول مواد می دادیم ؟آیا در گذشته از زندگی خوبی برخوردار بودیم؟بقیه نعمت های کنگره پیش کش.

موش تو سوراخ نمی رفت جارو به دمش می بستآمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل