تاریخ : یکشنبه دوازدهم دی 1395 | 08:50 قبل از ظهر | نویسنده : حسن رضوانی

برداشتی از سی دی مستان

اول ندانی را بدانیم تا بدانی را بدانیم وبتوانیم.

انسان ها گاها بی خبری را با مستی اشتباه می گیرند.انسان ها از روی جهل و نادانی برای اینکه زودتر به خواسته هایشان برسند وارد بعضی مسایل مانند مصرف مواد مخدر ،الکل وقرص می شوند.انسان ها آنچه را از راه عمل کردن بدست نیاورده اند می خواهند با انتخاب کوتاهترین راه کسب کنند.

هستی از قوانینی تبعیت می کند که اگر به آنها باور نداشته باشی و عمل نکنی ممکن است در پرتگاه ها سقوط کنید همچون اتوموبیلی که ترمز بریده است.قوانین هستی مانند خوردن ،خوابیدن ،کار ،پول و تمامی اموری که به صورت روزمره با آن سر و کار دارد.

انسان برای تجربه مستی واقعی نمی تواند با بی قانونی وارد شده وآن را حس کند. حال خوش و مستی درونی با اجرای فرامین الهی مانند آموزش سالم،تفکر سالم،ایمان سالم،عقل سالم،حس سالم و عشق سالم و در نهایت با پیدا کردن راه سالم به نتیجه می رسد.بشر امروزی اگر اندازه ها را نداند و درک درستی از چگونگی استفاده از نعمت های الهی نداشته باشد وارد بی خبری ،درد و رنج می شود.

خداوند را شاکرم که بورسیه کنگره 60شامل حالم شدتا به واسطه آقای مهندس اندازه ها را بشناسم و حال خوش را تجربه کنم.خدواندا کمک کن تا بتوانم به دیگران کمک کنم.آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل