تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از CD نور :
تاریخ : یکشنبه هفدهم بهمن 1395 | 10:40 قبل از ظهر | نویسنده : حسن رضوانی

برداشتی از CD نور :

بقلم کمک راهنماحسن رضوانی

نور و صوت و حس هر کدام می توانند روی دیگری تاثیر داشته باشد . صوت و نور مثل خورشیدی هستند که به تمامی هستی می تابد و حس انسان مثل خانه ای که نور به آن تابیده می شود هر چه قدر روزنه خانه بزرگ تر باشد .

نور بیشتری به آن تابیده می شود و صوت بیشتری وارد خانه می شود انسانها با جهالت یا دانایی می توانند روزنه شهر وجودی خویش را برای دریافت نور و صوت بیشتر ، یا کمتر کنند که مصرف مواد مخدر ، قرص ، الکل و تمامی ضد ارزشها می تواند روی گیرنده انسانها تاثیر منفی بگذارند و اطلاعاتی که انسانها جهت آموزش منفی یا مثبت می گیرند می تواند انسانها را با یکدیگر متفاوت کند ، چون که عقل مثل مطالب کتاب می ماند و هر شخصی می تواند بر اساس کتاب عقلش دیدگاهش نسبت به جهان هستی با دیگری تفاوت داشته باشد و بر همین اساس حسش تغییر می کند و اگر در ضدارزشها فرو رفته باشد یا مصرف مواد مخدر داشته باشد روزنه شهر وجودیش دچار مشکل می شود و حسش آلوده می گردد و بیشتر می تواند آلودگی ها را دریافت نماید و نسبت به حقیقت و دیدن زیبایی ها دچار مشکل می شود مثل مسافری که قوانین کنگره را عمل می کند و از نور کنگره استفاده می کند و سپس کاربردی می کند حسش سالم می شود و کم کم حالش خوب می شود و از نیروی سوم که همان الهام می باشد می تواند استفاده کند . با معرفت ، شناخت و آگاهی می توان جلوی امواج مخرب را گرفت تا صدای عشق شنیده شود و انسان باید بداند که رسیدن به آرامش ، خوشبختی و محبت یک بهای دارد ، که باید آن را پرداخت کند و سخن آخر اینکه انسان خودش شخصاً اقدام به تزکیه و پالایش خود ننماید باید راهنما داشته باشد به جهت حرکت در مسبر نور .

این جدال و کشش نیروها همیشه هستند باید بدانید که به کدام سمت تمایل بیشتری دارید و این حس شماست که به شما کمک می نماید ، از قدرت و توانایی حس چندان بی خبر نمانید و به قدرت حس پی ببرید .  

 تایپ :مسافر جواد آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل