تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی پردازش
تاریخ : یکشنبه هفتم خرداد 1396 | 06:35 بعد از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی

برداشتی از سی دی پردازش  

به قلم کمک راهنمای محترم حسن رضوانی

بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس دژاکام درسی دی پردازش عنوان می فرمایند : انسان ربات نیست ولی به نحوی می تواند زندگی رباتی داشته باشد اگر انسان از تفکر ، تعقل و آموزش صحیح برخوردار نباشد می تواند وارد چرخه ای از ضدارزشها مانند مواد مخدر ، سکس و الکل و ... گردد و عملکرد او مانند ربات شود یعنی مصرف کننده مواد مخدر ، مواد مخدر را به عنوان فرمانده قبول کرده و از آن فرمان بگیرد . که در یک چارچوب مشخص زندگی کند و از تفکر صحیح برخوردار نباشد .

برای رهایی از مشکلات انسان نیازمند آموزش سالم ، تفکر و تجربه می باشد تا بتواند خوب را از بد تشخیص دهد و بتواند هر عملی را پردازش کند . اگر این عمل بطور صحیح صورت پذیرد درصد اشتباهات انسان کاهش می یابد و حتی در مسائلی مانند خوردن ، خوابیدن و هر عمل کوچک و بزرگ دیگری را می توان مورد پردازش قرار داد . این مهم در مثلث تفکر ، تجربه و آموزش در جهان بینی استاد امین به زیبایی عنوان شده است : انسان باید از تجربیاتش آموزش بگیرد و این یعنی پردازش .


ا

نسانهایی که علم هستی را نمی شناسند و می خواهند ره صدساله را یک روزه طی کنند . این افراد برای حل مشکلات به جادوگر مراجعه می کنند و می خواهند با دعا و یا صد تومان پول که داخل صندوق صدقات می اندازند مشکل مهمی مانند اعتیاد که 20 سال است بوجود آمده است چند روزه حل کنند . این امکان پذیر نیست چون با قوانین هستی مغایرت دارد .

 اگر انسان خداوند را بشناسد آن وقت می داند که هستی بسیار دقیق و حساب شده عمل می کند و بدهی انسانها هم در این سیستم می تواند باعث خیر گردد مانند اعتیاد آقای مهندس دژاکام و سکته ایشان که راه عظیم متد DST را برای در راه ماندگان نشان داد چون خداوند به جهت نابودی انسان نیست و همیشه به بندگانش کمک می کند. حتی انسانهای گنه کار . و اگر شری هم به انسان می رسد اگر واقعی به آن نگاه کنیم خیری در آن نهفته است که مانند دریاست و شر آن مانند قطره ای می باشد و هر کس که به جهت پالایش خودش قدم بردارد باید بداند که همسفران در آن مکان لامکان او را یاری خواهند کرد و خداوند بسیار بخشنده و مهربان است .  

تایپ : مسافر جواد   

 آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل