تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی شگفتی
تاریخ : جمعه بیست و یکم مهر 1396 | 08:37 قبل از ظهر | نویسنده : حسن رضوانی

برداشتی از سی دی شگفتی

به قلم کمک راهنما حسن رضوانی

تمام نعمت های خداوند شگفت انگیز می باشد. هر یک از این نعمت ها از حساب وکتاب خاصی پیروی می کند.انسان باید بداند هر یک از آنها دارای قوانین خاصی می باشدو عدم رعایت این قوانین مشکلاتی را به وجود می آورد.

جسم انسان عظیم ترین شگفتی عالم خلقت است و اگر نسبت به آن آگاهی درستی نداشته باشیم به مشکل بر می خوریم . برای مثال اگر از مواد مخدر استفاده کنیم سیستم شبه افیونی ما دچار اختلال می شود. این قانون برای تمامی انسان ها یکسان می باشد.برای درمان هم قانون مشخصی وجود داردو این همان روش DSTاست. روش DST هم یک شگفتی است که با رعایت قوانین آن و طی مدت 11 ماه فرد به درمان قطعی اعتیاد می رسد .

مهمترین موضوع دانستن و بهره گیری از این دانسته ها می باشد.ما باید بدانیم مواد مخدر ،سیگار، پرخوری، الکل و سایر ضد ارزش ها همانند حنضل بعد از کاشت ثمره تلخ و ناگواری به همراه دارند.

یکی از شگفتی های بشر این است که بدون کاشت دانه ای و یا به دنبال کاشت یک دانه ی تلخ  به واسطه دعا و نیایش انتظار برداشت محصولی سالم و گوارا را دارد.  در برداشت محصول مهم است بدانیم چه چیزی کاشته ایم .ما اگر اعتیاد بکاریم قطعا میوه آن سلامتی وتندرستی نمی باشد. میوه و ثمره کاشت ما به واسطه استغاثه و دعا تغییر نمی کند چون جز قوانین الهی می باشد و این قوانین تغییر ناپذیر است.

خداوند پس از خلقت خاک ، آب  وتمامی نعمت های هستی و تحویل آنها به انسان راه را به واسطه حرکت برای انسان نمایان کرده است.

اگر با دیدی بازتر و دقت بیشتر به اطراف بنگریم عظمت خداوند را در کوچک ترین اجزا هستی خواهیم دید.تمامی این نعمت ها در اطراف انسان موجود است اما انسان همه را به صورت مجانی ، سریع و بدون زحمت مطالبه می کند. (گاوی که نان گدایی بخورد دیگر شخم نمی زند)مانند مصرف کنندگان مواد مخدر که از خداوند می خواستند تا اعتیاد در خواب و یک شبه به درمان برسد . و در این میان بسیار پر توقع راه حل همه معضلات را به صورت راحت از خداوند مطالبه می کردند.اما اکنون با ورود به کنگره و درک حقایقی از هستی می دانیم هر چیز زحمت خودش را دارد،پس از کاشت دانه و رسیدگی درست محصولی چند برابر برای من حاصل می شود و این همان کمک و لطف پروردگار متعال می باشد. 



آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل