تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی معنویت
تاریخ : دوشنبه بیست و هفتم آذر 1396 | 11:56 بعد از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی
برداشتی از سی دی معنویت
به قلم کمک راهنمایی محترم حسن رضوانی
هر موضوعی برای اجرای شدن و چگونگی اجرا  نیاز به علم دارد . یکی از مسایل که من مصرف کننده با آن درگیر بوده ام و برای اجرای آن فعالیت می کردم عدم مصرف مواد و حال خوب بعد از آن بود. برای رسیدن به این  مهم وتجربه حال خوش از هیچ تجربه ای فروگذار نبودم و از هر علمی بهره مند می شدم حتی ازتوسل جستن ومعنویت  هم کمک می گرفتم.,اما هیچ یک از آنها برای من نتیجه بخش نبود .با ورود به کنگره دانستم هر علمی و معنویتی نمی تواند در بعضی امور راه گشا باشد . بلکه معنویت مانند جاده  وراهنما تمثیلی از پیامبران می باشد. این دو موضوع تنها کاربرد واقعی خود را دارا هستند. جاده تنها مسیر حرکت را برای انسان مشخص می کند . این انسان است، که باید در این مسیر طی طریق نماید. مانند یک کمک راهنما در کنگره که تنها در مسیر درمان, راه صحیح را به مسافران می آموزد و این خود مسافر است که با تفکر و بهره گیری از این مسیر باید به هدف اصلی یا  درمان برسد . انسان در جهان مادی تنها یک رهجو است و بار کلیه مسولیت ها بر عهده خود او می باشد .
حس هر انسان برای بدست آوردن هر چیزی باید زمان مناسب, مکان مناسب و تلاش کافی داشته باشد.و اگر تمامی شرایط رعایت شده اما نتیجه درستی حاصل نمی شود باید دانست یا در صراط مستقیم گام نگذاشته ایم یا از علم درست برخوردار نبوده ایم. آدمی هر چه بیشتر از علم درست برخوردار باشد کمتر در دام ها و تله های نیروهای منفی گرفتار می شود و این گذرگاه را به امید پروردگار, تلاش کافی و حرکت صحیح به سلامتی گذر می کند .
انسان به منظور کشف حقایق و خدمت به خلق قدم به جهان مادی گذاشته است. امید که هر چه بیشتر بتوانیم در تعالی این مهم حرکت کنیم واز بنیان کنگره جناب مهندس دژاکام و خانواده محترمشان که در این مسیر برای ما همچون پیامبران راه گشا بوده‌اند سپاسگذاریم. آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل