تاریخ : چهارشنبه سیزدهم دی 1396 | 07:04 قبل از ظهر | نویسنده : حسن رضوانی

برداشتی از سی دی کلسیم

به قلم کمک راهنما حسن رضوانی

کنگره 60 برای جسم ،روان و جهان بینی اهمیت زیادی قایل است . این سه پارامتر توسط مهندس دژاکام از زوایای مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد که مهمترین آنها مسئله اعتیاد می باشد.

بعضی عوامل در سیستم بدن انسان می تواند نقش مخربی داشته باشد مانند مواد غذایی و نوع تغذیه . در مورد بهره گیری صحیح از مواد غذایی افراد نیاز به اموزش دارند هر فرد در ابتدا باید بداند بعد از آن استفاده کند. شاید در ابتدا به این فکر کنیم آنچه در اختیار ما قرار گرفته برای ما مفید است ولی می بینیم استفاده از همین مواد غذایی باعث افزایش بیماری ها و تعداد بیمارستان ها شده است . وقتی آموزش سالم نداشته باشیم نتیجه بر عکس می شود .

منشا تمام مواد غذایی در خاک می باشد. این مواد به واسطه گیاهان و جانوران در اختیار انسان قرار می گیرد. اگر مواد مصرفی درست ،به اندازه، به جا ودر زمان مناسب مورد استفاده قرار گیرد نقش فروانی در بهبود وضعیت جسم خواهد داشت.

در مورد استفاده از مواد معدنی  و جذب آن استعمال آن به تنهایی کافی نیست مثلا کلسیم برای جذب و جلوگیری از پوکی استخوان نیاز به فسفر دارد. در این میان تحرک کافی نقش زیادی ایفا می کند. در کنار موارد ذکر شده مواردی مانند تفکرات منفی (تفکراتی که باعث ایجاد ناامیدی در فرد می شود،حسادت ،نفرت،کینه و ...)می تواند باعث عدم جذب مواد غذایی در فرد شود . در مقابل امیدواری ،آرامش و ایمان به خدواند می تواند جذب بیشتر و بهتر مواد غذایی را به همراه داشته باشد.برای رسیدن به این نقطه و به کار گیری آن تفکر سالم ،ایمان سالم،عمل سالم،حس سالم و در نهایت عشق سالم که همگی در پرتو پذیرش مسولیت حاصل می شود ایفای نقش می کند.

تردید نکنید که وعده خدوانددروغ نیست ، از ما حرکت و از خداوند برکت.آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل