تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی تشخیص
تاریخ : جمعه بیستم بهمن 1396 | 10:26 قبل از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی
برداشتی از سی دی تشخیص 
به قلم کمک راهنمایی محترم حسن رضوانی

  انسان برای تشخیص درست  هر موضوعی در ابتدا نیاز به علم حقیقی دارد.  انسان به واسطه علم حقیقی و جهان بینی صحیح می تواند به نتیجه واقعی برسد.  برای تشخیص در ابتدا انسان باید نسبت به چیزی یا کسی شک کند پس از آن  نسبت به آن باید تحقیقات صورت بگیرد و بواسطه این تحقیقات تشخیص درست ایجاد می شود. نتیجه حاصله از هر موضوعی بیانگر صحت یا سقم آن می باشد.
 در سیستم هستی همیشه نیروی منفی و مثبت برای جداسازی خیر و شر حاضر می باشد.  مسافران که به درستی در جلسات حاضر می شوند و قوانین و حرمت های کنگره را رعایت می کنند .این اشخاص با توجه به رفتار و نوع حرکت شان قابل تشخیص هستند. در مقابل افرادی که روی برنامه عمل نمی کنند از رنگ چهره قابل تشخیص هستند. نیروی منفی و مثبت باعث آموزش گرفتن انسان ها می باشند. این مهم لعنت پروردگار نیست بلکه تا زمانی که انسان تاریکی ها را تجربه نکند نمی تواند به ارزش روشنایی ها پی ببرد. 
یکی از اساسی ترین مؤلفه های که بر تشخیص آدمی اثر مثبت می گذارد حس می باشد. اگر انسان پاکسازی و تزکیه را از خویشتن خویش شروع کند و تلاش کند قطعا می تواند درک و دریافت نسبت به خودش و کل هستی داشته باشد.  برای مثال یک فرد مصرف کننده مواد مخدر چیز های زیادی   در اطرافش وجود دارد ولی به علت حس الوده خیلی از مسائل برای او قابل رویت نیست در زندگی او مشکلات فراوانی وجود دارد ولی مشکلات برای او قابل حس نیست .بعد از ورود به کنگره حواس شروع به باز شدن می کند در ادامه کم کم متوجه بیماریها و بعد از آن مشکلات زندگی برایش آشکار می گردد. فرد اگر در صراط مستقیم قدم بگذارد و در این مسیر باقی بماند به تدریج مشکلاتش مرتفع و بیماریهایش رو به بهبود می رود و در ادامه نقاط ضعف به نقاط قوت بدل می گردد. 
جناب مهندس دژاکام در همین مسیر حرکت فرمودند و توانستند علاوه بر درمان اعتیاد مشکلات, مسائل و معضلات بزرگی را مرتفع نمایند و این مهم با تزکیه و پالایش رخ می دهد.  اگر انسان در مسیر صحیح قرار گیرد می تواند همچون بزرگانی مانند سهروردی خلع کالبد نموده و از مکان های دیگری آموزش حقیقی بگیرد. 
من رهجو در حد خودم باید از ضد ارزشها و مسائلی که برای سایر انسان ها مشکل آفرین است دوری نمایم و  خدمت به هستی و خلق را جایگزین ضد ارزشها نمایم پس از آن القائات از مکان لامکان به منظور تشخیص صحیح و زندگی بهتر به یاری انسان می اید.
با انجام صحیح کارهایتان  و به ثمر رساندن اهداف گذشته و توفیق در آن راه نیمه تمام با هر قدم خواهید دانست که در طریق درست,  راه رفتن چقدر آسان است، با توانایی و انجام فرائض الهی و گوش دادن به فرمان الهی هر قدم به سمت عروج است، این پاداش نیکوکاران راستین است . آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل