تاریخ : سه شنبه بیست و چهارم بهمن 1396 | 06:42 بعد از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی
برداشتی از سی دی موج و ذره 
به قلم کمک راهنمایی محترم حسن رضوانی
در ابتدای کلام استاد امین پیرامون انتشار علوم کنگره به واسطه سایت کنگره صحبت می فرمایند.  گاهی یک دل نوشته,  مقاله یا بیان تجربیات در  زمینه خصوصیات مثبتی که در زندگی اعضای کنگره پدید آمده سبب کسب انرژی و تبادل اطلاعات در سایر شعب و افرادی که به کنگره نزدیک نیستند و یا در خارج از کشور زندگی می‌کنند. این خاصیت موجی ایجاد می کند.  
هر انسان به تنهایی یک سلول از هستی را تشکیل می دهد.  برای مثال در جسم انسان هر سلول جسم حکم ذره را دارا می باشد. ارتباط بین سایر سلول ها و همکاری با یکدیگر خاصیت موجی را تشکیل می دهد.  زمانیکه تک تک سلول های جسم به درستی عمل کند انسان از جسم سالمی برخوردار باشد.  آدمی به واسطه عدم آگاهی و شناخت وارد ضد ارزشها و مواد مخدر می‌شود و خصوصیات مثبت شخص توسط مواد مخدر از بین می رود و به تدریج سیستم شبه افیونی فرد کم کار می شود. این عمل روی تفکر و اندیشه انسان اثر منفی می گذارد و آدمی به سمت ناامیدی سوق داده می‌شود. 
اصولا تمام ضد ارزشها (ترس, منیت.,ناامیدی و....)بر خاصیت ذره ای تاثیر منفی می گذارد. انسان باید تمام اموری که نیروی منفی برای تخریب انسان به کار می گیرد تغییر داده، و به سمت صراط مستقیم  حرکت کند.  یک مصرف کننده مواد مخدر نمی تواند به عنوان کمک راهنماخدمت کند زیرا خواص منفی مواد مخدر هنوز کنار نرفته است زمانی که فرد به کنگره وارد می شود در لژیون یک ذره محسوب می شود رشد را آغاز می کند روند رشد اندک اندک به جلسه کشیده می‌شود این فرد کم کم متعادل می‌شود و به واسطه اموزش صحیحی که توسط کنگره کسب می کند و این آموزش ها را اجرایی می کند موج و ذره در کنار یکدیگر رشد پیدا می کند. موج و ذره متعالی و رشد یافته به جامعه وارد می شود بعد از آن به جهان. 
به کمک این عمل می توان لژیون خانواده شهر و کشور را توسعه داد. این مهم ابتدا در شخص شروع می شود پس از آن به جا های بزرگتر نشر پیدا می کند. کسی که به این مرحله برسد دیگر نمی تواند نسبت به همنوع خود بی تفاوت باشد. عشق و محبت در درونش جاری می شود حتی در تفکرخود نسبت به دیگران بد نمی خواهد به تمام هستی, گیاهان و جانوران احترام می گذارد چون به وضوح می داند 
چه عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار 
و به خوبی می داند چون تمام هستی در درون یک کشتی سفر می کنند کسی نباید به کشتی آسیب برساند و این عمل بدین معنا است که هر بحرانی از ذره آغاز می شود. آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل