تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی گیرنده
تاریخ : پنجشنبه سوم اسفند 1396 | 05:01 بعد از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی

برداشتی از سی دی  گیرنده 

به قلم کمک راهنمایی محترم حسن رضوانی

آغازین کلام جناب مهندس دژاکام پیرامون علم زندگی و اهمیت آن در زندگی می باشد. علم زندگی به این معنا نیست که هر چه سواد آکادمیک فرد بیشتر است از علم بیشتری بهره برده است ممکن است فردی خانه و ماشین گرانقیمتی داشته باشد اما زباله ها را از پنجره اتومبیل بیرون پرتاب کند یا از ثروت خود برای فخرفروشی بهره بگیرد. 

انسان به دلیل عدم آگاهی و شناخت قوانین زندگی وارد بعضی مسائل (مواد مخدر , قرص. ضد ارزشها ) می گردد که بیشتر القا نیروهای منفی به کمک آن خواهد آمد. تمامی این مسائل به دلیل مسیر غلط زندگی می باشد افسردگی و ترس محصول مسیر اشتباه زندگی است  بعد از آن گله و شکایت از دیگران و خداوند شروع می شود که این چه زندگی سختی است۰افرادی که در این مسیر قرار دارند شاید از نظر مالی بی نیاز باشند اما طریقه لذت از آن را فرا نگرفته‌اند. 


حس یکی از گیرنده های فعال در انسان است. زمانی به درستی عمل می کند که موج گیرنده به سمت ارزشها تنظیم شده باشد . حس می تواند به سمت ضد ارزشهای مانند نفرت، ناامیدی و... تنظیم باشد و این به انسان هشدار می دهد چه چیزی را جذب می کند. انسان همان چیزی را که جذب می کند همان را پس خواهد داد.  در صورتی که در راستای آموزش های کنگره باشد و آن را به اجرا درا آورد بازده آن محبت ، عشق به همنوع و هستی می باشد.  

کسی که به کنگره وارد می شود در صورتی که حس منیت را کنار نگذارد نمی تواند آموزش بگیرد و خود را آخر اطلاعات و آگاهی می داند. پنج حس ظاهر ریشه تمام ارزشها و ضدارزش ها هستند چون همه چیز از جسم آغاز می شود با بهره گیری از اختیار انسان می تواند دارای خانه‌ی ویلایی باشد یا خانه‌ی پوشالی داشته باشد. 

اگر توانایی لذت بردن از زندگی و درک زیبایهای خدواند و حس آنها را نداریم تزکیه و پالایش مناسبی در درون ما رخ نداده اگر این تزکیه رخ دهد انسان از حل مشکلات لذت خواهد برد.  این مهم بستگی به دیدگاه هر شخص نسبت به زندگی و هدف از زندگی برای او دارد. آیا فقط برای جمع آوری پول یا مصرف مواد مخدر یا مسایل زناشویی زندگی می کند یا هدف رسیدن به تکامل و بهره گیری از عقل می باشد اگر انسان از نعمت های خداوند به درستی و به اندازه و بجا استفاده کند نتیجه آن آرامش است .

مردی سوار بر اسب چهار نعل می تاخت گویی اینکه به جای بسیار مهمی می رود ، مردی در کنار جاده فریاد زد : به کجا می روی  ؟ اسب سوار در پاسخ گفت نمی دانم از اسبم بپرس . این داستان زندگی بسیاری از انسانهاست که سوار بر عادتها و باورهای غلط شان می تازند بدون اینکه بدانند به کجا می روند .

 

 آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل