تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی انرژی
تاریخ : چهارشنبه نهم اسفند 1396 | 08:32 قبل از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی
برداشتی از سی دی  انرژی 
به قلم کمک راهنمایی محترم حسن رضوانی
آغازین  کلام  آقای مهندس پیرامون  هستی و کهکشانها بیان شد و  ایشان اندازه انسان را نسبت به کهکشانها بر شمرده اند که بسیار کوچک و ذره حساب می شود.  پس با این تفسیر  نباید غرور و منیت وجود آدمی را فرا بگیرد زیرا وجود این رذایل  مانع آموزش در انسان  می شود. تمامی مخلوقین خداوند دارای انرژی می باشند که در هستی همدیگر را اشباع می کنند.  در مورد انسان  هم به همین صورت  است . لازمه حرکت انسان  انرژی می باشد  بخشی از این  انرژی به واسطه  خوردن غذا تامین می شود. بر اساس   اندازه انرژی مورد نیاز مقدار و نوع آن تعیین می شود  که باید روی تعادل باشد.
برای کسب انرژی باید گیرنده ای وجود داشته باشد که نام این گیرنده حس است،  کار انجام شده (معادله عملکرد) و انرژی که از آن  به دست آوردیم برابر است با حسی   (نیرویی ) که  برای انجام آن کار  بکار برده ایم ضربدر مسیری (راه و روشی) برای انجام آن عمل طی نموده ایم . انرژی بدست آمد یا از دست رفته = حس(نیرو)×مقدار مسیر حرکت (جهانبینی ۲ )
پول در جهان بیرون هم ارز با انرژی در درون است و پنج حس ظاهر برای انسان در ظاهر و باطن انرژی جذب یا دفع می‌کنند. این عمل بستگی به دانای فرد دارد که در چه بستری قرار گرفته  و توسط حس چه چیزی را جذب میکند این عمل می تواند غیبت باشد که حس انسان را نسبت به دیگر انسان ها  خراب میکند و باعث هدر رفت انرژی می شود.
 حس مثل نام کتاب و عقل مثل متن کتاب می باشد هر انسان به میزان آنچه در کتابش جمع آوری کرده می تواند  بهره ببرد . آقای امین از مثال استخر آب در جهانبینی استفاده می کند که اگر آب آلوده وارد استخر شود آنچه به بیرون ریخته می شود هم آب آلوده است  و حشرات موذی را به خودش جذب میکند.   اگر بخواهیم اب استخر تمیز شود باید از مثلث تفکر،تجربه و آموزش استفاده شود باید  نسبت به هر  کاری که می خواهیم انجام دهیم تفکر کنیم بعد از آن وارد آن کار شویم این  همان تجربه است بعد از آن  رفع اشکال شود تا کم کم حس سالم شود. گاهی اوقات ما میخواهیم به  جایگاه بالاتر برویم و انرژی لازم برای این حرکت را داریم . ولی بعد از مدتی به جایگاه قبلی  چه بسا پایین تر از آن هم سقوط می کنیم علت این مسئله این است که بعضی بندها بین ما و جایگاه مان وجود دارد که مانند فنر ما را یه جایگاه قبلی مان باز میگرداند. برای کسب انرژی و تغییر جایگاه باید بندهای منفی که مانع تغییر جایگاه و انرژی می باشد را پاره کنیم و به امور  منفی دل نبندیم حس خوب هزینه  دارد 
هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد
 انسان تا زمانی  که فکر می کند نارس و کال است به رشد و کمال خود ادامه می دهد به محض آنکه گمان کرد رسیده  است دچار آفت و تخریب می شود. اگر نسبت به فردی حس خوب نباشد  حتی کارهای نیک شان برای انسان می تواند عذاب آور و انرژی گیر باشد این بستگی به فلز وجودی انسان  دارد. 

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل