تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی چرخش
تاریخ : سه شنبه پانزدهم اسفند 1396 | 06:59 قبل از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی

برداشتی از سی دی چرخش

به قلم کمک راهنما حسن رضوانی

در ابتدای کلام  آقای مهندس فرمودند: از آغاز تا پایان هر چیزی در حال چرخش  یا همان سیکل است. پایان هر چرخش آغاز چرخش دیگری است و این چرخش یعنی تغییری که در آن رخ می دهد، وقتی فرد مصرف‌کننده وارد کنگره می شود چرخش خود یا تبدیل را آغاز کرده است. یک مسافر با ورود به کنگره ۱۸۰ درجه چرخش انجام داده است یعنی مسیری را که قبلاً طی می‌کرد به طور کامل عوض کرده و وارد مسیر جدیدی شده است.

 در کنگره به واسطه ابزاری که  کنگره در اختیار مسافر (سی دی های آموزشی،منابع آموزشی جلسات ،لژیون هاو... )تبدیلات ذره ذره انجام می پذیرد. این تبدیلات در ابتدا شامل درمان اعتیاد است که به واسطه روش DST انجام می پذیرد. روش DST مانند هسته‌ی گیاه می باشد که تمامی اطلاعات و نقشه در درون آن نهفته است ولی برای شکفته شدن نیاز به ابزار دارد برای مثال زمان خوردن دارو صبح ساعت ۶ ظهر ساعت ۲ و در شب ساعت ۱۰ می باشد .یا ۱۴ وادی که هر کدام ابزاری را برای مسافر وهمسفر ایجاد میکند یا ابزار دیگر قوانین کنگره می باشد به خصوص ۷ مرحله وادی پنجم(برگشت از ضد ارزش ها ، خودداری و...) که بسیار  ثمر بخش و ضروری می باشند.

 برای تغییر ابتدا باید دانست جهت حرکت باید به کدام سمت باشد برای مثل سم زدای دارای جهت صحیح نمی باشد چوندر پایان مسیر انسان به صلح وارامش نخواهد رسید واین نشان از این موضوع دارد که نقشه اولیه غلط بوده است. در مسیر زندگی همیشه شیطان در کمین است تا باظاهری زیبا و آراسته انسان را فریفته و وارد مسیر اشتباه نماید، مثل جهت مصرف مواد مخدر هدف از تغییر وتبدیل صلح و ارامش وخدمت به انسانهامی باشد . به عنوان مثال فردی که به خدمت سربازی می رود اگر خدمت را به درستی انجام دهد واز خدمت فرار نکند برای همیشه از خدمت ترخیص می شود و بعد از آن کارت پایان خدمت خود را دریافت می کند. درمان اعتیاد در کنگره به همین صورت است؛ به شرطی که قوانین کنگره مو به مو اجرا شود . در مسائل زندگی هم این قانون صادق است برای حل مشکلات باید به گو نه ی عمل شود که هر موضوعی در زمان ومکان مناسب حل شود واگر به این صورت حل شود انسان همیشه در لحظه زندگی کرده و تفکرش عقب تر از خودش نیست .

Image result for ‫چرخش‬‎

برای حل مشکل ابتدا لازم است انسان ادرس خودش را پیدا کند یعنی بداند کجای کار قرار دارد نقاط ضعف وقوت خودش را پیدا کرده وضعف خودش رابپذیرد . این همان مبدا است اگر ندانیم مبدا کجاست نمی توانیم حرکت خود را آغاز کنیم .هر حرکتی مراحلی دارد که در  طی زمان  و به موقع خودش حل میشود اگر قصد و هدف مشخص و انسان در صراط مستقیم باشد برای  انسان همه چیز فراهم می شود و انسان  به همه چیز خواهد رسید. اگر غیر از این باشد انسان داشته های خود راهم از دست خواهد داد. مثل مسیر مصرف مواد مخدر و یا مسیرضد ارزشها . در ساختمان سازی برای تشخیص مسیر درست اساتید بنا از  تراز بهره می گیرند. ابزار مسافر وهمسفر اموزشها و قوانین کنگره می باشد که باید از ان برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند طبق قانون سایه جاذبه وحس همه موجودات توسط ذرات عشق به هم متصل ویکدیگر را دوست دارند ،این دوست داشتن عشق است وچرخش از نظر کنگره از ترس به شجاعت ازنادانی به دانایی از حقارت به سرفرازی  ازکفر به ایمان واز نفرت به طرف عشق می باشد

 آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل