تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی راه درست
تاریخ : جمعه دهم فروردین 1397 | 11:21 بعد از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی

برداشتی از سی دی راه درست

به قلم کمک راهنمای محترم حسن رضوانی

 نقطه اغازین هر حرکتی را مبدا می نامند. جناب مهندس دژاکام در این سی دی پیرامون مبدا،مقصد(هدف)و مسیر حرکت صحبت می کنند. ممکن است بیشتر انسان ها نقطه ابتدای حرکت یا مبدا( مانند جا به جای از یک شهر به شهر دیگر) رابشناسند. اما در این میان اگر آموزش صحیح و کافی نباشد بیشتر افراد به دلیل عدم رعایت قوانین  راه خود را گم می کنند . برای مثال شاید هدف و مقصد برای ما پولدار شدن باشد و برای رسیدن به این هدف سایر افراد را تخریب کنیم اما این پول برای ما آرامش به همراه نخواهد داشت .

Image result for ‫راه درست‬‎

همه انسان ها به دنبال کسب آرامش هستند اما این هدف در کینه ،نفرت ، حسادت ،کلاهبرداری و...به دست نمی آید . از هر سمتی که قوانین الهی از زندگی انسان خارج شود ازسمت دیگر آرامش از انسان سلب می شود و ضد ارزش ها جایگزین آن می شود . برای دستیابی به آرامش انسان باید وظایف روز مره اش را به طور کامل و به موقع به انجام برساند . اگر از بار مسئولیت خود شانه خالی کنیم روی آرامش را نخواهیم دید .دلیل این امر این است که وظایف عقب افتاده در انسان ایجاد ترس ، دلهره و اضطراب می نماید و برای رفع این امور عقب افتاده انسان دست به خلاف می زند .

اگر انسان به هدفی مانند مدیریت رسید نباید از آن به عنوان ابزاری به  نفع خود استفاده کند.نیروی منفی همیشه در کمین است تا انسان را از صراط مستقیم خارج کند . در امور مادی اگر ظرفیت و آموزش کافی نباشد انسان به راحتی توسظ نیرو های منفی دچار ضربه فنی می شود . مادیات هدف نیست بلکه وسیله ای برای رسیدن به هدف می باشد . بسیاری از انسان ها در امور مادی گم می شوند و از هدف اصلی باز می مانند آرامش زندگی، از این افراد سلب می شود . این افراد شاید از نظر مادی همه چیز دارند ولی در کنار آن مشکلات زیادی و بیماری ها آرامش را از آنها سلب می کند .

در صراط مستقیم و راه درست پرخوری ،غیبت ،مواد مخدر ،سیگار و آسیب رساندن به دیگران و ... وجود ندارد . بیشتر جسم های که از تعادل خارج می شوند به درستی نمی توانند فرامین الهی را رعایت کنند . تعادل در جسم ،روان و جهان بینی می تواند ریشه بسیاری از بیماری ها و مشکلات را مرتفع نماید .

 امیدوارم سال آینده را با تلاش و تفکر درست به سهم خودمان به درستی بنا نهیم.  

گر بر سر نفس خود امیری، مردی        بر کور و کر ان نکته نگیری، مردی

مردی نبود فتاده را پای زدن                گر دست فتاده‌ای بگیری، مردی

 

 

 

 آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل