تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی راهزنان
تاریخ : سه شنبه بیست و یکم فروردین 1397 | 08:51 قبل از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی

برداشتی از سی دی  راهزنان 
به قلم کمک راهنمایی محترم حسن رضوانی 
 راهزن به کسی یا چیزی گفته می‌شود که به منظور  بازدارندگی در حرکت انسان سد راه انسان در جهت صراط مستقیم شود. سیگار و مواد مخدر از جمله راهزنانی هستند که مانع رسیدن و یا دیر رسیدن انسانها به صراط مستقیم می شوند .هرگونه ضد ارزش می تواند مانع یا راهزن در این مسیر  باشد .
  استحکام پایه های مالی اگر ثروت از راه معقول به دست امده باشد می تواند نقش سازنده برای انسان داشته باشد.. بعضی انسان ها وقتی سر دیگران را کلاه میگذارند و یا احتکار و گران فروشی میکنند به نوعی  راهزن به حساب می آیند .  اینگونه راهزنی بسیار حساب شده انجام میگیرد و جز‌‌ء نیروی تخریبی و بازدارنده محسوب می شود .نیروی منفی و بازدارنده همیشه در هستی وجود دارد و به عنوان  نیروی مکمل  عمل می کند  و تکانه ای هستند برای بیدار شدن و یا هوشیاری انسان ها . این را باید در نظر داشته باشیم که مشکلات به انسان آموزش میدهد اگر مشکلات و یا مسائل بوجود نمی آمد انسان راکد بود و زندگی بی معنا و بدون محتوا میشد. یکی از مهم ترین آموزشهای که برای  ما پدید می‌آید  از طریق نیروی منفی میباشد وقتی کلاه سرمان میگذارند در ان موضوع آموزش میگیریم وقتی فیلمی را نگاه میکنیم و یا گیاهان و جانواران را نگاه میکنیم اگر حس سالم داشته باشیم  موضوع را زود متوجه می شویم. به دلیل آنکه  هستی مهد آموزش انسان ها  است. 
انسان عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود هر چه قدر انسان از  دانایی بیشتری برخوردار  باشد و آن را عملی نموده  باشد کمتر دچار راهزن می گردد . اگر آدرس را صحیح را در اختیار  انسان قرار بدهند تا وقتی به  آن آدرس نرفته باشد محل صحیح آدرس  را نمی یابد. آدرس تنها و آدرسی که در آن حاضر نشده باشیم زود فراموش می شود چون که حرکت در ان موضوع نبوده و آموزشی هم در آن صورت نگرفته است.  این امر مانند  مثلث تفکر تجربه آموزش عمل می نماید .تا کاری تجربه نشود خصوصیات بدش نمایان نمیشود که بتوانیم آن خصوصیت بد را  اصلاح کنیم. حس سالم باعث می‌شود فرق بین قم و رم مشخص شود و ما این تفاوت را  زود تشخیص می دهیم . این مثال میتواند بیانگر رفتن انسان  به جهان دیگر هم باشد که ما چه چیز های را می توانیم و باید با خودمان همراه داشته باشیم  . بعضی فکر می کنند میخواهند به قم بروند اما دچار  طمع مادیات و دیگر موضوعات میشوند و زمانی که  به مقصد میرسند میبینند قضیه فرق میکند این موضوع میتواند در تمام امور  صادق باشد از جمله مصرف مواد مخدر که ابتدا فکر میکردیم به جای خوش آب و هوا میرویم ولی نتیجه نشان داد که این گونه نبوده است .انشالله بتوانیم با آموزش های آقای مهندس راه را از چاه تشخیص بدهیم.آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل