تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی شکوفه
تاریخ : جمعه هفتم اردیبهشت 1397 | 09:57 قبل از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی

برداشتی از سی دی  شکوفه 
به قلم کمک راهنمایی محترم حسن رضوانی 
  کلمات در چرخش همچون شکوفه ها عمل می‌کند. گفتار آدمی بر اساس فرهنگ و بستری که در آن پرورش یافته مطرح  شده و به کار گرفته می شود .
در بیان جناب مهندس دژاکام شکوفه  بیانگر آن است که در ابتدای هر سخنی باید در مورد  موضوع مورد بحث, زمان و مکان آن گفتار تفکر نمود. برای مثال هر گاه فردی در جامعه عصبانی باشد  یا عجله  داشته باشد بهتر است با او صحبت ننمایید و از او درخواستی نداشته باشیم  زیرا او به دلیل عدم تمرکز  متوجه کلام ما نخواهد ‌شد.
در مثال آقای مهندس انسان نباید همچون درختان هسته دار در ابتدا شکوفه و سپس برگ بدهد. برگ در مورد انسان  همان تفکر یا دانایی میباشد یعنی در ابتدا فکر کنیم بعد فکر خود را به زبان آوریم.  نوع عملکرد کلام فرد به آموزش فرد و حس  وی بستگی دارد .بیشترین بازخورد و عملکرد در جامعه با صحبت کردن بوجود  می‌ آید .برای مثال شاید من از اسراری آگاه باشم و تمام این اسرار  حقیقت داشته باشد . اما زمان افشای این اصرار فرا نرسیده نباشد. گاهی عدم رعایت این اصول باعث مرگ فرد میشود.جناب مهندس در گذشته  مثال  خفاش و بلبل و  حضور بلبل  در غار  خفّاشان و اعتراض به تاریکی غار و اخراج بلبل از غار  توسط خفّاشان به خاطر این اعتراض را توضیح دادند.
حروف الفبا اگر به جای خود و درست عنوان شوند در ابتدا کلمات و در ادامه جملات پدید می آید   زندگی هم به همین صورت  معنا پیدا مینماید . اگر مشکلات و مسائلی در زندگی وجود دارد به علت عدم رعایت صحیح قوانین و قرار ندادن درست کلمات می باشد. این امر باعث شده که فرصتها به چالش تبدیل شود و قوانین زندگی به هم بریزد. و عملکرد غلط ما مسبب اصلی این موضوع می باشد. 
اگر انسان فرصت ها را به آسانی از دست بدهد پشیمانی را به قیمت گزافی خواهد خرید.
اگر انسان با دیدگاه اینکه زندگی ادامه دارد و هیچ یک از عملکردهای قبلی انسان  از بین نخواهد رفت  به زندگی نگاه کند. و بداند همیشه یک دوربین مخفی نظاره گر اعمال و حرکات  او می باشد و آنها  را در آینده به نمایش خواهد گذاشت و بداند همیشه در محضر قاضی عادلی که همان خداوند قادر متعال میباشد حاضر است، به سمت آرامش و صلح قدم خواهد برداشت  و زندگی با صلح و آرامش را به دست خواهد آورد.
همین امر در مورد سفر صادق می‌باشد. در طول سفر اول باید ساعت ۶ صبح ۲ بعد از ظهر و ۱۰ شب  شربت خود را مصرف نماید یک مسافر  باید یک ربع قبل از جلسه در جلسه حاضر باشد باید سی‌دی‌ها را بنویسد باید در جلسات مشارکت نماید  در کنگره خدمت نماید
 اگر این مسائل را رعایت نکنیم دچار مشکل و مسائلی خواهیم شدآمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل