تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی اندیشه
تاریخ : شنبه بیست و دوم اردیبهشت 1397 | 09:48 بعد از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی
حسن رضوانی:
 
برداشتی از سی دی  اندیشه  
به قلم کمک راهنمایی محترم حسن رضوانی  
قلبت را گشاده دار تا جسمت از آسیب مصون  بماند در سی دی اندیشه قلب  یعنی حس های درون که توسط حس های بیرون تغذیه میشود انسان در وجود ش حواس درون و بیرون نهفته است. بر اساس آموزش و خواسته ها و یا  جهالت حواس و یا قلب تغذیه می شود.  بر اساس نوع تغذیه گاهی دچار آسیب و بیماریها ی می شود مانند بیماریهای روان تنی.  
اندیشه غلط باعث می‌شود گیرنده های انسان موضوعات ناسازگار با وجود آدمی را جذب کند. همین امر باعث بیماری در انسان می شود.  چون پزشکان دلیل بیماری را نمی شناسند آن را به عنوان بیماری عصبی می شناسند. و برای سرپوش گذاشتن بر این بیماری از قرص اعصاب استفاده می کنند. در طول زمان نقطه تحمل فرد نسبت به این قرص ها بالا رفته و  تعداد آنها هر روز بالاتر می رود.  آقای مهندس دژاکام از مثال شکار کبوتر با تانک استفاده می کنند. گاهی افراد برای درمان بیماریها از مواد مخدر استفاده می کنند که  همان سامورایی های هستند که به منظور دفاع از شهر می آیند ولی بعد خودشان بدتر بیماری اول در شهر وجودی جایگزین می شوند 
• تمام  موضوعات که با جسم سازگاری ندارد سیستم شبه افیونی را دچار آسیب می کند و این امر باعث بیماری در انسان می شود.  اندیشه غلط باعث می‌شود جسم انسان دچار آسیب شود  . بهبود این آسیب ها تنها با حرکت در صراط مستقیم امکان پذیر است.  و این بهترین دارو برای بهبود سیستم شبه افیونی فرد می باشد.  برای درمان فرد بایستی علاوه بر تغذیه سالم ورزش و فعالیت جسمی بایستی تفکرات غلط و منفی رابه تفکر مثبت تبدیل نماید و این به واسطه زنجیره آموزش سالم تفکر سالم عمل سالم حس سالم و در نهایت عشق سالم رخ خواهد داد  
• افرادی که در مورد زمان برنامه ریزی و مدیریت صحیح ندارند در زندگی فرصت کافی ندارند و همین موضوع باعث شده ذهن آنها مشغول و آشفته باشد. در این زمینه جناب آقای مهندس دژاکام می فرمایند : زمانی  کاشت   درست است که  بدانیم چه عملی را کاشته ایم انسان اختیار دارد هر چه در ذهن و اندیشه خود دارد کشت کند این کشت را باید به موقع برداشت نماییم. این بدین معنا ست که کار امروز را به فردا موکول ننماییم میوه رسیده اگر به موقع برداشت نشود خوراک حشرات می‌شود. این بدین معناست که  برای مثال ساعت ۵,۵ صبح زمان بیدار شدن و ۱۰ شب ساعت شروع خواب می باشد. انسان موفق در تمام طول روز فعالیت می‌کند تا  از امور جاری زندگی عقب نیفتد و از زندگی برداشت خوبی داشته باشد.  
انشاالله بتوانیم به یاری خداوند کینه, حسادت, ترس,  منیت ناامیدی مصرف مواد مخدر مصرف سیگار و سایر ضد ارزشها را در زمین زندگی کشت ننماییم چون در مورد درو این محصولات دیگر اختیار نداریم و جبر بر زندگی حاکم می شود و این زندگی بسیار سخت و مشکل خواهد بود. تمام علوم کنگره باید کاربردی شوند کشت محصولات مانند علم ثروت هنر و فراگیری آنها یک سمت قضیه است، به کار گیری و استفاده صحیح از آنها  مسئله مهم تر خواهد بود.  
روزگار به من آموخت که در برابر هر چیزی که بدست می آورم باید چیزی را از دست بدهم. گاهی برای بدست آوردن باید بهای گزافی پرداخت نماییم. هیچ گاه همه امکانات در کنار هم حاصل نمی شود. دنیا در معامله بسیار سخت گیر می باشد و تا نگیرد نمی دهد. گاهی انسان باید از برخی خواستها بگذرد چون باید بهای آن را با قیمتی ترین دارای هایش بپردازد.  
 
آن یکی خر داشت، پالانش نبود  یافت پالان گرگ خر را در ربود 
کوزه بودش آب می‌‌نامد به دست  آب را چون یافت خود کوزه شکست


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل