تبلیغات
وب لژیون حسن رضوانی - برداشتی از سی دی بام
تاریخ : سه شنبه سیزدهم شهریور 1397 | 11:05 قبل از ظهر | نویسنده : مرتضی ضیایی

برداشتی از سی دی بام
به قلم؛ کمک راهنمای محترم حسن رضوانی
تمامی انسانها برای زنده بودن و زندگی کردن به آموزش نیاز دارند که مهمترین آنها علم زندگی کردن است .
خداوند نعمتهایی را برای راحتی وآرامش انسان خلق کرده است. باران رحمت الهی بر بامهایی میبارد که از قبل پیش زمینه اش محیا شده باشد یعنی سعی وتلاش در جهت صراط مستقیم؛ واین امر میسر نخواهد شد مگر اینکه شخص ابتدا راه را از بی راه تشخیص بدهد پیدا کردن راه بسیار مهم است چه انسانهایی که به علت پیدا نکردن راه به مسلخ رفتند . آموزش در کنگره ۶۰ باعث میشود تا انسان مسیرش را به خوبی پیدا کند واین نقش مهم درزندگی به عهده پدر ومادر میباشد.
 شال مسئولیت در خانه روی دوش پدر و مادر است، مثل شال کمک راهنما در کنگره ، به همین علت حضور همسفر در کنگره می تواند نقش مهمی را در خانواده داشته باشد تا علم زندگی کردن را فرا بگیرد و پوستین را وارونه نپوشد که باعث سخت تر شدن مسیر زندگی شود، برای مثال برای ازدواج جوانان صدها ماده وتبسره اضافه کرده ایم بعضی از رسم و رسومی، که خودش مانعی برای اصل موضوع شده است برای ظاهر، اهمیت زیادی قائل هستیم. 
 گاهی مدت زیادی جلوی آینه ایستاده ایم برای درست کردن  ظاهر ولی از اصل قضیه دور شده ایم.
 وقتی پوستین را وارونه می پوشیم یعنی بدون تفکر وارد اعتیاد می شویم و روز به روز مشکلات زیاد می شود و این یعنی پوشیدن وارونه؛ وقتی پوستین وارونه باشد آب باران در آن جذب میشود و بار انسان سنگین میشود و دچار بیماری، بی پولی، اعتیاد و مسائل دیگر خواهیم شد و زندگی نابسامان و رنج آور خواهد شد واحساس لذت از انسان گرفته میشود برای رفع مشکلات باید به درون خودمان بنگریم که برای تغییر نیروی عظیمی در درون انسان نهفته شده است مثل درمان اعتیاد که از نیروی درون استفاده میشود.
  یامسائل دیگر زندگی اگر مشکلات زندگی را من با دست خودم ایجاد کرده ام پس راه حلش را خودم بهتر میدانم که چگونه آن را حل نمایم و بهتر از هر کسی مشکل ایجاد شده را میدانم پس نباید توقع داشته باشم کسی از بیرون مشکل من را حل نماید و اگر اینگونه باشد دیگران یک بار ممکن است مشکل من را حل کنند ولی اگر خودم اقدام کنم  حل مسائل را برای همیشه یاد می گیرم و بعد میتوانم به دیگر انسانها کمک کنم.
 به امید روزی که بتوانیم به جای حسادت، کینه، قضاوت و دروغ، مهربانی، محبت، وعشق را جایگزین کنیم تا سیراب از باران رحمت الهی شویم 
آمین یا رب العالمینآمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل